Pakiet standardowy

Masz pytania?
Zadzwoń 534-426-863 lub napisz na info@mamma.com.pl

Przed porodem: 2 spotkania

Pomogę Was przygotować się do porodu , zarówno od strony praktycznej , jak i teoretycznej – stworzymy plan porodu, przygotujemy wyprawkę, odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania.

Poród

Jestem w gotowości 24h/dobę. Pomogę Wam przejść przez poród, korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia oraz wykorzystując wszelkie niefarmakologiczne techniki łagodzenia bólu. Będę z Wami stale, bez względu na długość trwania porodu. Posiadam elektrostymulator Elle TENS, z którego możesz korzystać , aby złagodzić skurcze krzyżowe.

Po porodzie: 1 spotkanie

Oferuję pomoc w nauce pielęgnacji noworodka oraz fizyczne i informacyjne wsparcie w połogu i laktacji. Przez cały okres naszej współpracy jestem do Waszej dyspozycji mailowo, bądź telefonicznie.

Spotkajmy się, poznajmy, sprawdźcie czy do siebie pasujemy 🙂

Cena pakietu standardowego 1400 zł

Pakiet - Indywidualna Szkoła Rodzenia

Masz pytania?
Zadzwoń 534-426-863 lub napisz na info@mamma.com.pl

Jestem instruktorką aktywnej szkoły rodzenia

Jeżeli nie macie czasu , lub możliwości, uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia, opracuję dla Was indywidualny program zajęć, który możemy zrealizować w Waszym domu, w czasie najbardziej dla Was dogodnym . Możemy przygotować się zarówno do porodu siłami natury, jak i cesarskiego cięcia. Przygotowuję również ojców do bycia towarzyszem porodu.

Doświadczenie

Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć w szkołach rodzenia, autorskich warsztatach oraz organizacji spotkań edukacyjnych.

Potrzebujecie wsparcia tylko po porodzie?

Spotkanie połogowe : Pomogę zorganizować przestrzeń dla maluszka , zadbać o rytuały i odpo- czynek mamy. Podzielę się z Wami wiedzą na temat pielęgnacji dziecka oraz karmienia piersią. Postaram się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Was pytania. Pomagam, również fizycznie mamom, które po ciężki i/lub operacyjnym porodzie, mają trudności z zajmowaniem się dzieckiem.

Cena – 70 zł za godzinę

Jesteś samotną mamą w trudnej sytuacji? Daj znać, postaram się pomóc

Cena pakietu ISR 800 zł

Masz pytania? Skontaktuj się

Szkoła rodzenia,warsztaty,konsultacje indywidualne

tel. 534-426-863
e-mail: info@mamma.com.pl

Łaska 57  Zduńska Wola

Naszą misją jest wpieranie Waszych rodzicielskich kompetencji.